Book Appointment
info@example.com
Opening Hours
Mon-Fri : 8:00 - 17:00
Protezavimas

Dantų protezavimas

Dažniausiai viena geriausių išeičių

Esant dideliems dantų eilių defektams, neestetiškai šypsenai, sutrikusiai kramtymo funkcijai dėl dalies ar visų danties netekimo.

Mes siūlome

pačius įvairiausius protezavimo būdus, naudojame pačias naujausias ir laiko patikrintas medžiagas. Atstatome dalinius dantų eilių defektus įvairios konstrukcijos protezus pagal Jūsų pageidavimą ir realias galimybes: pavieniais vainikėliais, tiltais, išimamais lanko atraminiais protezais, išimamais daliniais ir pilnais plokšteliniais protezais.

f59693117b4c601901f064665ef00c94
Mūsų tikslas

atlikti kokybišką darbą, kuriuo Jūs galėtumėte džiaugtis ne vienus metus. Tokį rezultatą galime gauti tik komandinio darbo dėka. Dažnai, kuomet paciento dantis reikia protezuoti, prireikia terapinio, endodontologinio, periodontologinio ar chiruginio gydymo. Po gydytojų konsultacijų, galėsime sudaryti individualų gydymo planą ir kokybišką žingsnis po žingsnio estetinį bei funkcinį Jūsų šypsenos atstatymą.

Cirkonio oksido keramika

viena naujausių, estetiškiausių medžiagų, naudojamų šiuolaikinėje odontologijoje neišimamiems protezams gaminti.

Puikus sprendimas

atliekant restauracijas estetinėje zonoje, norint išvengti tamsaus dantenų kontūro. Savo tvirtumu cirkonio oksidos keramikos vainikėliai prilygsta metalokeramikos vainikėliams, ir dažnai yra daug estetiškesni už minėtuosius. Be to, implantų atramos taip pat gali būti gaminamos ir cirkonio oksido. Tai taip pat garantuoja geresnį estetinį rezultatą, o tai reiškia – gražesnę šypseną.

krunice_0000_Cirkon-keramičke-krunice

Siūlome ir laiko patikrintas medžiagas neišimamų protezų gamybai

  • metalo keramiką
  • bemetalę keramiką
  • tauriųjų metalų lydinius

Kiekviena šių medžiagų yra tvirta ir tinkama protezavimui, jei parinkta pagal konkrečias indikacijas konkrečiam pacientui.

Bedančiams žandikauliams

siūlome naujos kartos išimamus protezus, gaminamus iš naujos kartos lanksčios plastmasės arba išimamus / neišimamus protezus, fiksuotus ant implantų.